aVc Team | AGMania.com ' a Taşındık.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aVc Team | AGMania.com ' a Taşındık.

AGMania.com Sitemizi Ziyaret Ediniz.

AnasayfaKAYITLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bakarmısınız!

4 posters
YazarMesaj
P@NZ3R35
Kullanıcı
Kullanıcı

Bakarmısınız! Empty
MesajKonu: Bakarmısınız!   Bakarmısınız! Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 7:36 pm

Slm arkadaşlar. Sw nickim RapTelaN ve bugun ard arda 2 kere banlandım sw da. nedenini bilmiyorum kimin banladıgınıda bilmiyorum. Okuldan Geldim direk sw a girdim ve sw a girdikten 5 dk sonra banlandım rest attım modeme ve tekrar banlandım banlanmamım nedeniyle küçük bir tahminim bile yok. Bu konu hakkında Bilgisi olan yönetici varsa bana cvp verebilirmi...
daGGer
Administrator
Administrator
daGGer

Kedi
Real Name : OğuzHan

Bakarmısınız! Empty
MesajKonu: Geri: Bakarmısınız!   Bakarmısınız! Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 11:18 pm

Sorun halledildi .
Umarım Banlanacak Duruma Gelmezsin.

İyi oyunlar.
http://www.aVcTeam.tr.cx
swashbuckler
ForumBağımlısı
ForumBağımlısı
swashbuckler

Real Name : efe(fq)

Bakarmısınız! Empty
MesajKonu: Geri: Bakarmısınız!   Bakarmısınız! Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 2:36 am

Seni banlayan bendim nedeninide açıklıyayım sen böyle diyince suçsuz yere banlanmışsın gibi oldu.
Ben adminliğimi aldığım gün doruk abiye sw de kimlerin banli olduğunu sordum cem,suat ve senin ismin geçti.Ben buna dayanarak seni banladim.Sorun Çözüldüyse Ne mutlu bana.
http://www.avcteam.net.tc
m0g0l
Yönetici
Yönetici
m0g0l

Sıçan
Real Name : m0g0l

Bakarmısınız! Empty
MesajKonu: Geri: Bakarmısınız!   Bakarmısınız! Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 10:40 pm

bu konunun yeri burasımı? biraz başlıklara özen gosterın dağınıklık yaratmayın......

Bakarmısınız!
1 sayfadaki 1 sayfası